Červen 2013

rušim...

18. června 2013 v 19:05
Ahoj lidi.S blogem to nemá sebemenší cenu.NEBAVÍ MĚ TO.Nevim o čem psát a navíc je mi to docela i k ničemu. . . Dřív mě blog hrozně bavil,ale teď? Teď se zajímam o jiné věci a blog je pro mě zkrátka nuda..kdyby bylo aspoň o čem psát a mít na to čas,ale to prostě nejde.Snažila bych se psát aspoň 1 článek týdně,ale..prostě se mi nechce.
Ještě před tím jsem si myslela,že mě to zase začne bavit a tak..ale NE! od té doby,co jsem se tu po dlouhé době objevila,tak jsem napsala asi jeno 2 články a to vypovídá o všem.
Takže prostě rušim blog-Nebaví mě to,nechci a nemam na to čas,čus.:-)

A když se koukam na ty moje články,co jsem psala,tak si říkam:Jak jsem tohle kruva mohla psát ? a to to bylo ještě nedáávno...(Y)
Ale stejně,jak jsem mohla psát takovýdle řekněme ..hovadiny?!
takže smažu všechny články,co tu mam a prostě všechno smažu.Nechám tu jen tenhle článek,affs psát nebudu,k čemu ? Sorryy,ale ani do toho se mi nechce mam tu skoro 30 affs a psát všem 30ti affs se mi nechce..takže ,kdo si toho všimne,tak bude vědět,kdo ne,tak je asi jasný,že na můj blog nechodí,takže to bude úplně jedno,jestli bude vědět,že mam zrušenej blog nebo ne :)

Je to pro mě těžký..No vlastně není.Já prostě nevim,je mi nějak jedno,že blog rušim i kdbych ho nezrušila tak tu uvidíte maximálně 1 článek za půl roku :) cool no.
Pochybuju,že někoho tohle bude mrzet,protože moje články vůbec nedávali smysl :D psala jsem jako 10ti letá holka..na můj věk,už bych tak psát neměla..
No nebudu to tu okecávat..prostě KONÉc..vysvětlila jsem to a mějte se všichni pěkně,bye:) <33
hm dala bych si.

My Tumblr:-)

3. června 2013 v 18:11 | Nicol K. McLoe |  Ostatní
Ahoj:) Dnes jsem si založila Tumbrl,líbí se mi to:) tak,kdo chce ,tak se mrkněte a kdo má také tumbrl,tak mi ho sem pošlete a já vás follownu:) follownete mě taky.?:DD)

Jdu tam ještě přidat pár obrázku a pak se jdu koukat na horor:*


Forever 21 Bralet, Levi's High Waisted Jeans, Zara Camel Sandals, Christian Dior Purse, Urban Outfitters Sunglasses
A co říkáte na tento outfit?:) mě se líbí,ale mohli by být
jiný boty:)

*My dreams* :3♥

2. června 2013 v 16:58 | Nicol K. McLoe |  My diary
To jsou zhruba moje sny zapsané v obrázcíh♥U nějakých obrázků asi nepochopíte,co to může být za sen,ale když se zamyslíte,tak možná pochopíte:-)